Descriere
Aplica LED
Economisiți energie și oferiți iluminare eficientă. Instalare usoara aplicati precum, scară bloc, hol, subsol, garaj, baie, dulap, și multe altele.
Inaltime de instalare: 1,5 ~ 3.5 m
Distanta de instalare: 8m(24°C)
Unghi detectie: 360° pentru montarea pe tavan si 140° pentru montarea pe perete.
Lumina ambientala: <10Lux
Temperatura de functionare: -20°C 40°C
| Caracteristici senzor de miscare | |
| Inaltime instalare | 1.5-3.5m |
| Specificatii | |
| Consum(W) | 8W |
| Temperatura de operare | -20C pana la +40C |
| Indice de Protectie | IP655 |
| Tip produs | LED |
| Caracteristici Optice | |
| Lumeni | 650Lm |
| Culoare lumina | Lumina Rece |
| Kelvin | 6500K |
| Alimentare | |
| Tensiune intrare (V) | 220-240VAC |
| Frecventa | 50/60Hz |













Recenzii
Nu există recenzii până acum.